Fellga

Shitet nga: Fellga 31 Tet 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellga per VW golf 1,2,3 audi nr. 185\60 R 14 per info. Viber +43,676,4830547
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim