Fellga

Shitet nga: Albert 05 Nën 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellga 16 coll per peugeot.. Jan me goma te veres.... ---- Bej edhe ndrrim n'varet prej ofertes---....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim