Fellga

Shitet nga: Fellga 10 Nën 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga 195.50.15 gumat e mira i bin Golf 2 gol 1 opel vectra wiber + 38649233814.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim