Fellga

Shitet nga: Zylfi 16 Nën 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan ne gjendje shum te mir dhe guma te mira 205:45:16, 215:45:16 sapo ikam punuar veq mi montu edhe mu gra vetures
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim