Fellga

Shitet nga: ... 03 Dhj 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga per BMW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim