Fellga

Shitet nga: FerdDo 21 Shk 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellgaa 16 7.5 coll jan me guma 215 40 16 jan 4 te njejta gumat e reja Jan me ngjyr PERLL Nr tel.. 045 661 441 Viber WhatApp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim