Fellga

Shitet nga: Ximi 12 Mar 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's fellgat Shum Te Mira me gjeth goma Te Mira jan205 55 16 bojn per tauran per pasat golf 5 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim