Fellga

Shitet nga: Fellga 28 Mar 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga per audi 17 coll bejm ndrrim edhe me 16 coll jane me gjithe goma te veres 225/45/17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim