Fellga

Shitet nga: Ridvan 19 Maj 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ndrrohen fellnet me gjdo send qe m konvenon me vlere 145e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim