Fellgat 13 originall me 4 shrafa

Shitet nga: dani 17 Pri 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
75 euro kom pagu cop fellgen, ndrrojm me naj telefon t fort ose me naj motor 49 kubika.
shkruni n viber +386 49 311 392
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim