Fellgat 17

Shitet nga: allen 30 Sht 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellgat jan te firmes MaM 7 the jane 17coll
ne gjendjen te rregullt sjan as shtremt as te demtuar
per ma shum informata/045701913
qmimi diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim