Fellgat 18 crom orginal

Shitet nga: armend 16 Shk 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat 18 n gjendje t mir jam nuk jan t gtithne as t shtremta orginal crom jam per opel astra 2005
Bojn edhe per mercedes /bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim