Fellgat BARRACUDA

Shitet nga: bim 16 Tet 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat baracuda 225/45/17 jon me 10 shtrafa origjinal barracuda wheels me vul mundeni me i pa kur te doni gumat jan deri 50% te mira cmimi pak me marrveshje mvaret boj edhe ndrrim me r17 r18 viber free 0038649 29 69 79
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim