Fellgat e sapo ardhura nga Zvicrra

Shitet nga: Fellga 17 Nën 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgat e sapoardhura nga zvicra me goma te reja te veres Continental. Fellgat jan 17she dhe i pershtaten vetem Opel Astra. Qmimi i volitshem dhe gjithashtu bej ndrrim me telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim