Fellgat ne shitje

Shitet nga: Albrim 04 Pri 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat e BMW. Te ardhura nga Zvicra jane pak te perdorura dhe jan ne gjendje shum te mir.
Bej ndrim edhe me fellga Audi a6 S-line.
Pres bleres apo ndrues serioz.
Aktiv per bisede per blersit nga ora 16.00 deri 23.00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim