Fellge

Shitet nga: Rinis 26 Dhj 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellge te aluminit me goma te reja 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim