Felllnet per Mercedes BenZ R17

Shitet nga: Xhafer 09 Shk 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan per mercedes benz po bejn edhe ne makina tjera jan te mira siq po shihen edhe ne foto per me shum informata na kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim