Fellna 14 per golf 3 me goma dimrit

Shitet nga: fellga 06 Mar 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellna 14 per golf 3 gomat jan tmira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim