Fellna 16 per golf 2

Shitet nga: Petrit morina 09 Maj 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's fellnet 16 195.45.r16 bojn per golf opel ndrrim i munshem me fellne 13,14 .15 045621279 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim