Fellna 17 per golf 4

Shitet nga: burimi 26 Dhj 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet fellna 17 per.golf 4 borra etj nuk.jon te shtremta.as nuk.dridhen muni me ardh mi pa ne rahovec burimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim