Fellna 225.50.17

Shitet nga: petrit thaqi 01 Mar 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bandashat jan 17 225 ,50,17 fellnan jan per audi a3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim