Fellna inox

Shitet nga: geni 02 Qer 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   125 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnat inox 13 coll & 7.5j te gjera , fellnat jan me goma vere ne gjendje te mir ,fellnat jan me 4 vrima dhe bejn per golf 1-2 renault opel fiat etj. Ndollen ne TIRANE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim