Fellna per OPEL VW .

Shitet nga: xxx 24 Dhj 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 guma me fellge.Kontakt 044-386-385
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim