Fellna

Shitet nga: Edi 14 Shk 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellna BBS 15
Me ka verima
Per golf 2-3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim