Fellna

Shitet nga: ... 21 Nën 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellna 4 vrima jan te vetmet ne kosov hala skom pa kerku ku ka ksi fellna neper kosov fellna jan ne gjendje te mir 4 goma treja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim