Fellna

Shitet nga: Xxx 10 Dhj 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellna 16 per BMW pres bleres serioz flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim