Fellnat

Shitet nga: Milot 05 Nën 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
aksion shiten fellna 18 col per golf 4,BMW FELLNAT JAN KETO SIQ SHIHEN EDHE NE FOTO ME GOMA TE VERES PER MA SHUM KONTAKTONI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim