Fellne 17

Shitet nga: bislim 12 Shk 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fenet e golf 4 17 coll ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim