Fellne 205. 75 r15. 4copa ele

Shitet nga: fatmir 30 Mar 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shum e mir felna ele gumat 4copa kontakt numr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim