Fellne

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: autobuqa 15 Krr 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE 15 COLL 5X112 ME DIZAJN ME TE REJA VETEM TE AUTOBUQA
FELLNE DIREKT NGA ITALIA DHE GJERMANIA
5X112
15X6.5
VW,MERCEDES,AUDI,SKODA
www.autobuqa.com
autobuqa@hotmail.com
044 404 755
049 404 755
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim