Fellne

Shitet nga: fellga 31 Tet 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Urgjent shiten ose ndrohen fellga 3 copa 14 -she si dhe ndrohen me ndonje telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim