Fellne

Shitet nga: Fellne16 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet e markes se njohur O.Z made in Italia. kto qe jan ne foto,jan shume te rujtme me ni fjal xix..bojn per VW gollf 1 2 3 passat opel BMW alfa reno etj..bej ndrrim me diqka nese me konvenon...per me shume na kontaktoni ne numrat 044 950 963 & 049 223 870 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim