Fellne

Shitet nga: Ferdo 06 Jan 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 per GOLF 2 dhe 3 me guma 4 te njejta
Cmimi 200 ero ose baj ndrim me 15 Te Gjana
Nr tel... 045 661 441 Viber dhe Whatapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim