Fellne

Shitet nga: Faruk 03 Pri 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
te ruajtura shum mire nr 16 me 4 shtrafa per makina franceze citroen peugot me gjith goma tel 049381757
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim