Fellne

Shitet nga: beni 13 Shk 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes felne me goma per mercedes benz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim