Fellne

Shitet nga: Rian 06 Mar 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufellhe pa goma 16 jan te ardhura nga jasht bajn per gjith lojt e mercedesit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim