Fellne 14 te gjana

Shitet nga: Besnik 16 Shk 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet siq shifen ne foto jan 14 -tshe 9 coll te gjera vijn komplet me guma te veres te pershtatshme per automjete sport te ardhura nga zvicrra nderrim i mundshem me gjera qe me konvenojn pres kontakte serioze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim