Fellne 15" ***Urgjent

Shitet nga: XX 26 Sht 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandashat me 5 shtrafa 15coll. Cmimi 200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim