Fellne 15" bej ndrrim

Shitet nga: Fellne 22 Gsh 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrroj me fellna ose goma 14"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim