Fellne 15 4x100

Shitet nga: golf 13 Mar 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 ats me goma 4x100 bojn per golf opel e tjerr gomat nuk jan fort tmirra po fellnet jan tmirra qmimi 80e jan si ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim