Fellne 15 borbet

Shitet nga: Jonuz 08 Maj 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   135 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet borbet 15 pa goma per golf 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim