Fellne 15 coll Crome

Shitet nga: Rrezart 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   170 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne krom 15 kan qen Te montume ne mercedes 190
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim