Fellne 15 coll

Shitet nga: jasin 16 Pri 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Me goma 200 euro pa goma 1oo euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim