Fellne 15 nrrim i mundshem

Shitet nga: Felne 19 Mar 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesh fellne 15coll me 5 bulona per golf5 audi ww pasat etj gumat te dimrit treja nrrim i munshem me fellne 16 ose 17 per pasat
Viber +386 49 541 953
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim