Fellne 15 per Ford

Shitet nga: Mentor 04 Mar 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's fellne pa Goma tè ardhura prej ch shum tè bukra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim