Fellne 15 per ford audi pezo

Shitet nga: Mentor 13 Mar 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne té ardhura prej ch jam 15 per ford audi pezo kan than qe i baj spo di
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim