Fellne 15 per golf 4

Shitet nga: Fellne 22 Dhj 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet e thjeshta 15 per golf 4 per ma shum lajmerohu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim