Fellne 15-she Borbeta bashk me goma

Shitet nga: Ardian Hasaj 28 Mar 02:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet Borbet 15-she bashk me goma ne gjendje shum te mir per me shum kontaktoni ne Viber ose Whatsapp

+37745325078
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim