Fellne 15-she

Shitet nga: Dardan 25 Nën 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15-she , 4 copë 70 euro . Çmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim