Fellne 15

Shitet nga: fellne 15 12 Mar 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15 shum te mira fellnet jan me 4 vrima shes vetem fellnet gomat jan te dobta jan shperthyera

fellnet gjinden ne rahovec


viber:+37744924135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim